Scoring the Quarterback – S.M. Soto – Review

 

 

Po przeczytaniu mojej pierwszej książki autorstwa S.M. Soto (Deception and Chaos) zapowiedziałam, że sięgnę po inne tytuły tej autorki. Opis Scoring the Quarterback od razu zwrócił moją uwagę, więc szybciutko ściągnęłam i oddałam się lekturze. I powiem tak – TA KSIĄŻKA JEST GENIALNA! Historia była tak cholernie dobra, że zarwałam noc, bo nie mogłam przestać czytać!

 

Natalia jest pilną studentką, której priorytetem jest szkoła. Poza dwoma przyjaciółkami nie angażuje się w życie socjalne. Jej ciężka sytuacja rodzinna pozostawiła niesmak do facetów, więc randkowanie w ogóle nie znajduje się na jej radarze. Zatem, gdy kampusowa gwiazda i największa męska dz*wka zaczyna okazywać jej zainteresowanie, Natalia nie jest zbyt zachwycona.

Luke Caldwell ma w życiu jeden cel- grać profesjonalnie w futbol. Dlatego nie angażuje się w związki, a seks traktuje, jak sport. Jest arogancki, zarozumiały i pierwszym wrażeniem, jakie robi to stereotypowy gracz.

Na wspólnych zajęciach zostają sobie przypisani, jako partnerzy naukowi. Z czasem z wrogów stają się przyjaciółmi. Gdy przyjaźń już przestaje być satysfakcjonująca, a uczucia są ciężkie do ignorowania, czy uda im się obejść własne postanowienia i stworzyć związek?

 

Od wrogów do przyjaciół. Od przyjaciół do kochanków. Romans sportowy. Sportowiec i kujon. TA KSIĄŻKA MA W SOBIE WSZYSTKO! Ciągłe przekomarzanki między Natalią, a Luke’m były po prostu świetne! Totalny slow-burn z odpowiednią dawką dramatu. Jestem po prostu zachwycona! Idealnie wykreowani bohaterowie, których nie da się nie lubić!

 

Styl pisania autorki jest tak dobry, że strony same się przewracają. Nie było innej opcji, jak przeczytać tę książkę za jednym zamachem.

 

Polecam z całego serducha!

 

 

ENG:

 

 

After reading my first book by S.M. Soto (Deception and Chaos) I announced that I will reach for other titles of this author. The description of Scoring the Quarterback caught my attention right away, so I quickly pulled it off and start reading. And I will say this – THIS BOOK IS GENIUS! The story was so damn good that I stayed awake all night because I couldn’t stop reading!

 

Natalia is an attentive student whose priority is the school. In addition to two friends, she doesn’t get involved in social life. Her difficult family situation left a disgust to the man population , so dating is not at all on her radar. Thus, when the campus star and the biggest man-whore begins to show her his interest, Natalia isn’t too enthusiastic about it.

Luke Caldwell has one goal in life – to play professionally football. That’s why he doesn’t get involved in relationships and he treats sex like a sport. He’s arrogant, cocky and the first impression he make is a stereotypical player.

 

At common classes they are assigned as study partners. Over time, the enemies become friends. When friendship is no longer satisfying and feelings are hard to ignore, will they manage to get around their own life decisions and create a relationship?

 

From enemies to friends. From friends to lovers. Sports romance. The jock and the nerd. THIS BOOK HAS EVERYTHING! The constant banter between Natalia and Luke was just great! Total slow-burn with the right dose of drama. I’m just delighted! Perfectly created heroes that can’t be disliked!

 

The author’s writing style is so good that the pages turn themselves over. There was no other option how to read this book in one go.

 

I recommend with all my heart!

 

 

Buy links:

US ➜ https://amzn.to/2IorZUz
UK ➜ https://amzn.to/2Gt3VDH
CA ➜ https://amzn.to/2q1dGyA
AU ➜ https://amzn.to/2uObqiS
B&N ➜ http://bit.ly/2GUIJFQ
Kobo ➜ http://bit.ly/2GtOG9y
iBooks ➜ https://apple.co/2G6I67P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *